• Новак
X-DREE 57-286PSI 1-Порта Refrigerants Систем Единствена Контрола на Притисокот се Префрлите Вентил(57-286PSI Valvola D-e-ll'interruttore ди controllo della pressione singola con sistema refrigerante 1 порта

X-DREE 57-286PSI 1-Порта Refrigerants Систем Единствена Контрола на Притисокот се Префрлите Вентил(57-286PSI

DEN 678.96

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : Еден Притисок Контроли;Тип : P20 DE;Напон : AC напон 220 V 16 A/ AC110 V 24 A.Притисок Опсег : 4~20bar/ 57-286psi;Осипување Напон : 1~5bar/ 14-71psi.Flare Nut Кол. : 16mm/0.6";Вкупната Големина : 8 x 10x 4.6 cm/3.1" x 3.9" x 1.8" (L*W*H).Материјал : Метал, Пластика;Главна Боја : Сива, Месинг Тон(Materiale : metallo, plastica, colore principale : grigio, tono ottone.Net Тежина : 394g;Пакет Содржина : 1 x Еден Притисок Controls1 x Bracket Several Завртки(Peso netto : 394 g; Contenuto della confezione : 1 x Controlli на pressione singola1 x Staffa Различни viti.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MLQ Мултифункционален Ѕид-Монтирани Нерѓосувачки Челик Микробранова печка за Складирање Багажник, Силна носивоста,

Не deductibles или скриени трошоци.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Ви благ

DEN 2817.60

Мачка Хартиена Крпа Носителот на Countertop Злато Тоалетна Хартија Носителот Застане за Бања Декоративни Симпатична

Ако сте во потрага за еден елегантен крпа хартија држач за вашиот кујната countertop или трпезариска маса, ов

DEN 575.76