• Новак
10 Круг Датотека Копиле Намали

10 Круг Датотека Копиле Намали

DEN 327.36

Достапност
Достапно за нарачка

За проширување кружни дупки или заоблени жлебови кои се алатка мали за половина круг датотека.Прилагодлива за употреба на различни големина дупки.Апликации : Акции отстранување во радиус области, deburring, поднесување на преку-дупки, поднесување на внатрешни работи радиус форми. 10" првиот/копиле намали круг (обичен) датотеката.Компатибилни се справи со EDP : 11145. За 200 години, PFERD е производство на датотеки на светски познатиот висок квалитет.Искуството стекнато во текот на многу години, како производителот постојано се користи за развој на PFERD датотеки.Апликација-ориентирана датотека форми и намалувања за индустрија и занаети добра економска вредност.Дури и по долга употреба, PFERD датотеки постигнување на висок парк отстранување стапки и одличен површина квалитет.Американскиот модел датотеки се големи деловни датотека со униформа се намали.Тие се првенствено се користи за брзо, контролирано отстранување на материјал за обликување, deburring, а по завршувањето апликации.PFERD произведува machinists датотеки со највисоките стандарди за квалитет.Тие се постигне подолг сервисен живот и високо акции отстранување стапки.Три апликација-ориентирана намалувања се достапни.Оваа популарна machinist датотека е дизајниран за проширување кружни дупки или заоблени жлебови кои се премногу мали за половина круг датотека.Тоа tapers кон точка што ја прави прилагодлива за употреба на различни големина дупки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна

Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат

DEN 481.68