• Новак
Камила се Зголеми Rejuva - КапкиРасте Назад, 2 fl мл

Камила се Зголеми Rejuva - КапкиРасте Назад, 2 fl мл

DEN 184.08

Достапност
Достапно за нарачка

Полека однесен серум infusions на Saw Palmetto, Нане лисја и Castor Грав обезбедува "чудесен" ефект на regrowth на губење на косата.Видов Palmetto : Нашата Видов Palmetto е овозможено да ги блокира DHT природно.Ова ќе го намали опаѓањето на косата и помошник во regrowth на ќелава области на скалпот.Пеперминт : Нашата Билни Пеперминт мешавина infuses кислород и хранливи материи кои се од витално значење за здрава скалпот и оштетени фоликулите.Castor Грав : природен emollient дека салда на скалпот.Нашите грав се богати со витамин Е и омега 6 масни киселини.На Камила се Зголеми наплатата на гурманските состојка-инспириран коса и тело производи нудат чиста живеење и concious убавина решенија заврши со влага богата бенефиции.Полека однесен серум infusions на Saw Palmetto, Нане лисја и Castor Грав обезбедува "чудесен" ефект на regrowth на губење на косата.Рецепт : Мајсторски се меша со Биотин, Castor, Пеперминт, и Видов Palmetto да се храни коренот на косата, додека забавувањето на процесот на стареење со блокира DHT (dihydrotestosterone).Rejuvenates и ја зајакнува косата фоликул да се намали опаѓањето на косата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат