• Новак
5 Пак Губење Јамка Алатка Сет со 2 парчиња француска Плетенка Алатка Јамка, 1 buc коса гума бендови смена машина,1 buc стаорец опашка чешел,1 коса клип, Косата Опашка Алат?

5 Пак Губење Јамка Алатка Сет со 2 парчиња француска Плетенка Алатка Јамка, 1 buc коса гума бендови смена машина,1

DEN 83.76

Достапност
Достапно за нарачка

Да се задоволат потребите на фризури : Избраниот 2 парчиња Topsy Опашка Коса Алатки ,1pcs пони зема ,1pcs стаорец опашка чешел ,1pcs коса pin, го користите да се создаде различни убави фризури,едноставна и елегантна фризура, не само embellishes обликот на главата и лицето, но, исто така, се постигнува на доброто и слатка темперамент.Лесен за користење : На topsy опашка коса алатки се многу флексибилен и лесен за користење,брзото коњче зема отстранување на влакната бенд во секунди ,зачувај вашето време за бендот отстранување, стаорец опашка чешел одделува различни косите,погоден за сите стилови на косата, дебел или тенок, долг и shorta поставени за да се задоволат секојдневните потреби!.Одлични карактеристики : опашката на чешел е направен од нерѓосувачки челик, и растојанието помеѓу чешли е соодветно.Можете брзо да изберете различни косата и расчешлајте фризура.Прстенот е флексибилен, но силни.По десетици илјади симулација тестови, тоа е постојана.Пони зема се остри и опремен со заштитен уред, кој не е лесно да се намали.Премиум Квалитет : Направен од премиум,материјални,Не-BPA,нетоксични пластични,безбедно,усвојување висок стандард меѓународните стандарди, тоа не е лесно да се скрши, цврсти и издржливи, и може да се користи за неколку години.Неверојатни коса : имате ќерка или пријател или имате голема коса?прават косата стана поврзување на вашиот пат.Дали си прави свој коса, или некој друг коса, KSK коса опашка tools е вистинскиот избор.Така да се повлече до стол, земете чешел, и да направиме некои коса!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна

Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат

DEN 481.68