• Новак
Seagull 9199-98 Матични, Pwt, Nckl, Б/S, Slvr

Seagull 9199-98 Матични, Pwt, Nckl, Б/S, Slvr

DEN 429.60

Достапност
Достапно за нарачка

Потекнуваат Од Замена Произлегува Колекција.Објектот Димензии : Должина : 12.00" Height : 0.75" Ширина : 0.50".Стил : Преодни Светлина Тип : Pendant.Од Името На Брендот : Seagull.Морето Gull Осветлување Замена Произлегува светлина мини pendant додаток во бранеа од нерѓосувачки го подобрува убавината на вашиот дом со доволно светлина и стил за да одговара на денешните трендови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна

Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат

DEN 481.68