• Новак
Pentair WC104-78P База со Цевка Приклучоци Замена за одберете Ста-Обред Базен и Спа Филтри

Pentair WC104-78P База со Цевка Приклучоци Замена за одберете Ста-Обред Базен и Спа Филтри

DEN 1548.00

Достапност
Достапно за нарачка

База со цевка приклучоци замена.Одговара на Ста-Обред Posi-Flo II базен и спа кертриџ филтри модел PTM50, PTM70, PTM100 и компатибилен со PTM135 Серија.Исто така одговара на Ста-Обред базен и спа филтри поделба резервоарот собранието.Дизајниран со Ста-Обред Posi-Flo базен и спа кертриџ филтер модел Т-50 TX, Т-70 TX, Т-100 TX, Т-50 TXR, Т-70 TXR,Т-100 TXR.Оваа база со цевка приклучоци е дизајниран да ја користи со Ста-Обред Posi-Flo II базен и спа кертриџ филтри модел PTM50, PTM70, PTM100 и компатибилен со PTM135 Серија.Исто така одговара на Ста-Обред базен и спа филтри поделба на резервоар за собирање и Ста-Обред Posi-Flo базен и спа кертриџ филтер модел Т-50 TX, Т-70 TX, Т-100 TX, Т-50 TXR, Т-70 TXR,Т-100 TXR.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат