• Новак
Dorman 924-743 Паркинг Сопирачка Лост за Полнење за Изберете Модели

Dorman 924-743 Паркинг Сопирачка Лост за Полнење за Изберете Модели

DEN 456.00

Достапност
Достапно за нарачка

Директна замена - овој парк кочница лост за полнење натпревари вклопуваат и во функција на оригиналот, на паркинг сопирачката активатори.Квалитетни материјали - овој паркинг сопирачка лост за полнење е обложена за отпорност на корозија.Лесна инсталација - не бара специјални алатки за да се инсталира.Квалитетот увери - овој дел е подложен на тестирање за да се обезбеди проблеми-бесплатна инсталација.Осигурете се вклопуваат – за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Парк кочница одбивање да се ослободи?Корозија може да го заземе своето патарина и на оригиналниот паркинг сопирачка активатори предизвикувајќи ги да ги искористи и да престане да работи.Овој паркинг сопирачка лост за полнење е директна замена за оригиналната опрема хардвер за правилно се вклопуваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат