• Новак
Вокер Издувните 31645 Издувни Цевки Страната Заптивка

Вокер Издувните 31645 Издувни Цевки Страната Заптивка

DEN 88.32

Достапност
Достапно за нарачка

Користете Вокер додатоци кога инсталирање на Вокер каталитички конвертори, mufflers, и цевка за да се задржи конекции запечатени и да се избегне дополнителен стрес ставен на издувните компоненти.Resonator Собранија/Цевка Додатоци.Достапни во различни стилови и големини, тие се дизајнирани да работат со OE издувните компоненти и Вокер замена на резервни делови.Заврши својата издувните поправка со Вокер дихтунзи и фланши.ИНЖЕНЕРИНГ ЕКСПЕРТИЗА Делови се проверени и потврдени и одобрени од страна на Вокер инженери низ ригорозни истражувања и развој.Од витално значење за гориво економијата и животната средина, на вашето возило издувниот систем го носи далеку штетни гасови кои се создадени за време на процесот на согорување.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Изработени од високо-квалитетни материјали за издржливост и долг живот.Isolators/Дихтунзи/Стеги.ТОПЛИНА ОТПОРНИ Дизајниран да се спротивстави на топлина за долго-траен перформанси.Издувниот систем не само што ги држи опасни гасови како јаглерод моноксид, азотни оксиди и јаглеводороди да влезат во кабината, но тоа, исто така, "чисти up" на гасови пред тие да се ослободуваат во животната средина.Многубројните/Колектор Converters Flex Pipes Catalytic Converters Oxygen (О2) Сензор Ports Isolators/Дихтунзи/Clamps Resonator Собранија/Цевка Accessories Mufflers/Пригушувач Собранија.Многубројните/Колектор Конвертори.Тука се компоненти на издувниот систем : .ДОСТАПНИ ВО РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ Нуди во различни стилови и sizesfora квалитетот на возила поправка.Дизајниран за доследна изведба на поддршка undercar издувните компоненти, Вокер хардвер и додатоци се произведени со премиум материјали.Mufflers/Пригушувач Собранија.Заврши својата издувните поправка со Вокер додатоци.ПОДОБРО ЗАЕДНО Користат премиум Вокер додатоци кога инсталирање на Вокер каталитички конвертори и mufflers за комплетна издувниот систем надградба.РЕАЛНИОТ СВЕТ ТЕСТИРАНИ Делови се тестирани на возилото и потврдуваат за да се обезбеди оптимална ефикасност на патот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат