• Новак
2 Ниво Кујната Кабинет Полица, Бела Трајни Мрежа Countertop Организатор Полица за Кујна Бања Канцеларија

2 Ниво Кујната Кабинет Полица, Бела Трајни Мрежа Countertop Организатор Полица за Кујна Бања Канцеларија

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Едноставен изглед го прави компатибилен со повеќето дома декорација стилови.7" широк x 11. ◆【Едноставни и практични】 : мрежа дизајн го прави тоа има добра вентилација и сушење ефект, и е погоден за употреба во бањи, кујни, фамилии и други влажни и склони места.5" долго x само 11,6" висока.Специфична инсталација метод е предвидено во производот видео.Преку двоен слој надвор од земјата дизајн, предметите ќе не допре countertop, откако ќе бидат поставени.На upwardly проширување на двојно-layer дизајн го прави просторот користење го оценувате повеќе од 200%, правење на вашиот дом countertop повеќе чисти. ◆【Лесна инсталација】, Вклучувајќи хардвер : нашата големина е 9.Просторот користење стапка на истиот countertop може да се зголеми за најмалку два пати, во споредба со производите без заштитни мерки на пазарот, тоа може да се обезбеди безбедност на производи поставени на полица и да се избегне ризикот од паѓање.◆【2 ниво кабинет организатор】 : Ако чувствуваат дека кујна, тоалет и мијалник простор не се целосно искористени, тогаш јас ви препорачуваме да се купи овој двоен слој полица, која може да ви помогне да користите горниот кат простор кој обично се потроши, и двојно повеќе простор за користење стапка.Површината е мазна обвивка, па тоа не е лесно да ' рѓа.Густата челик бар го прави тешко да се деформира и може да се одржи до 25 килограми.Тоа може да се инсталира без завртки.Покрај тоа, ако не сте задоволни од било која причина, ние нудиме 100% money-back гаранција за квалитет. ◆【Практични решенија ќе ви се љубовта】 : Во Kozzcuzz Лице, нашите производи се дизајнирани да се создаде дома складирање и организација решенија да направат вашиот живот полесно, вклучувајќи го и овој двоен кабинет вилијам.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мачка Хартиена Крпа Носителот на Countertop Злато Тоалетна Хартија Носителот Застане за Бања Декоративни Симпатична

Ако сте во потрага за еден елегантен крпа хартија држач за вашиот кујната countertop или трпезариска маса, ов

DEN 575.76

Детали Кралот Езеро Земја 6.5 Инчи Хибрид Бела Полирање Подлога - Многу Густа Пена - Отстранете Светлина Несовршености

Езерото Земја 6.5 Инчи Хибрид Бела Полирање Подлога има многу густа пена, совршен за правење на вашиот по

DEN 454.80

YUMEIGE-Пеглање Одбори Ѕид-Монтирани Пеглање Одбор,Одредување на Ѕид Плоча паѓачкото со Топлина Отпорни Маска,Кревајќи

Намалување на свиткување, што е повеќе стабилен кога правите на работа.Топлина Отпорни Cover The количка за

DEN 724.80