• Новак
Перница - 2001+ Заврши Околу Sundance/Portofino

Перница - 2001+ Заврши Околу Sundance/Portofino

DEN 2159.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се користи на различни 2001-2014 Sundance модели.Види опис на производот за целосна листа на компатибилни топли кади.Вистински Sundance Бањи бренд замена дел.Пластични завртки се продава одделно.Големи и мека заврши околу перница за аглите на вашиот Sundance Бањи топла када.Стари, испукана, или discolored перници се главниот начин вашата топла када покажува неговата возраст.Замена на перници е лесен начин да се врати на убавина и стил на вашиот централен двор.Ова е дел број 6472-962 и вклучува и голем сив надворешниот перница и мали, темно сива боја вметнете со Sundance Бањи лого.Не постојат лево/десно перници; и двете страни се земе иста перница.Оваа комбинација на перница и вметнете дел се состои од броеви 6455-465 (перница) & 6455-472 (вметнување) на Оваа перница е да се поставуваат со пластични завртки (се продава одделно) скриени зад перница insert (внеси).Тоа не содржи пластични завртки за монтажа на перница.Можете да ги користите веќе постоечките завртки што доаѓа со вашиот када или купување на овој дел посебно.Овие перници се наменети за следниве топла када модели и години : 880 Серија Камео Ing 2003-2014 880 Серија Камео 2001-2008 880 Серија Оптима Ing 2005-2014 880 Серија Оптима 2005-2008 Година 880 Серија Majesta 2005-2008 Година Maxxus 2001-2004 Метро 2001-2003 Марин 2001 For модели и години не се наведени, ве молиме прашајте во коментари подолу, пред да го купат.Ви благодариме.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Помине Уметност Рака Перница за лак СТП Кожа Помине Рака Остатокот Нокти Рака Перница Помине Остатокот Перница

Висок квалитет на перница површина, персоналните лак може да биде блиску до рака, добра товарот, може да

DEN 810.96