• Новак
Klabb F60 (Пакување од 2) Лесно Поставување Базен Замена Тип А или В Филтер Кертриџ

Klabb F60 (Пакување од 2) Лесно Поставување Базен Замена Тип А или В Филтер Кертриџ

DEN 204.00

Достапност
Достапно за нарачка

Тип Филтер Кертриџ Intex филтер касети се направени од Dacron материјал.Тие се лесно да се чисти и да се замени, кога е потребно, обично по две недели.Се погледне за голем за пакетот да бидете сигурни дека ќе се добива вистинската големина за вашата филтер.Тешки хартија со повеќе pleats за подобра филтрација.Се вклопува пумпи со двете Тип а и Тип C филтри.Klabb филтер обезбедува безбедно и јасно прочистена вода да ги инспирира највисок чувство на среќа.Уживајте во вашиот уникатен слободното време.Замена на филтер за патрон на секои две недели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат