• Новак
WenVen Мажите Маскирани Топол Капут Зима Паркови Јакна

WenVen Мажите Маскирани Топол Капут Зима Паркови Јакна

DEN 1395.12

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Шел : 100% Полиестер; Надеж : 100% Полиестер; Ракав Пополни : 100% Полиестер.Машина За Миење.ШТИТИ ОД ВЕТЕР - Вооружени со задебелена фланелен боксери обвивка, копче фуста со zip куќиште, еластична rib ракави, и да застане јака оваа windproof mens zip до јакна ќе ви ги топол и удобен.ВИ ДРЖИ СУВА & УДОБНО - Ова зимско палто за мажите има тешка водоотпорен заврши дека можат да го издржат слаби врнежи од дожд и снег.Тоа е совршен за непредвидлив, временските услови во текот на зимата!.ПРАКТИЧНА & РАЗНОВРСНА - Неколку складирање џебови се пораби во оваа mens јакна.Нив ги користат за чување на вредни предмети, како што се вашиот телефон, копчиња, или паричникот.Исто така можете да ги користите за да ги задржи вашите раце топли.ПРИЛАГОДЕНИ НА ВАШИОТ ИЗБОР - Можете да стилот на оваа mens паркови сепак сакате!Има прилагодливи и монтажни zippered худ, како и отстранлив faux крзно намали ако сакате поедноставен изглед.ПАЛТО ДА ТРАЕ цела СЕЗОНА - Направени durably, овие mens зимски палта се прецизно прилагодени со засилен крои.Носат додека пешачите, патување, да работат, или да учествуваат во активности на отворено.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат