• Новак
Власта Да Престане B854 Autospecialty Паркинг Кочница Чевли

Власта Да Престане B854 Autospecialty Паркинг Кочница Чевли

DEN 1251.60

Достапност
Достапно за нарачка

100% бакар слободни.Прецизност cam земјата за точната fitment.Средно пост лек за брзо пауза. 100% азбест слободни.Chamfers да се осигура бучава-слободен сопирање.Autospecialty кочница чевли се конструирани да ги задоволи најсложените стручни монтери.Полу-метален кочница чевли се пост излечи за повеќе кочница моќ и пократка пауза во времето.Чевлите се прецизност лак основа за правилна fitment на тапан.Сите чевли се 100% азбест слободни.Нашите чевли функција chamfers да се осигура бучава слободни кочење, без дијалог.Изработени од 100% нов Челик што е црна обложени да одолее на ' рѓа.Моќ Стоп има репутација за прецизност и придржување кон силните ОЕМ стандарди, кој се протега на нашите кочница чевли линија.Моќта Запре Autospecialty кочница чевли се направени со полу-метален формула која што е пост излечи за зголемување на сопирање моќ и пократка пауза во времето.Овие чевли се прецизни камери основа за правилна fitment на тапан и chamfered да се спречи бучава и дијалог.Изработени од нов челик дека е обложена да одолее на ' рѓа.Бакар слободни : 100% бакар слободни формулација.Директни fitment : прецизност cam земјата за точната fitment.Брзо пауза во : средно пост излечи за побрз прекин во период.Азбест слободни : 100% азбест слободни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат