• Новак
Власта Да Престане B854 Autospecialty Паркинг Кочница Чевли

Власта Да Престане B854 Autospecialty Паркинг Кочница Чевли

DEN 1251.60

Достапност
Достапно за нарачка

100% бакар слободни.Прецизност cam земјата за точната fitment.Средно пост лек за брзо пауза. 100% азбест слободни.Chamfers да се осигура бучава-слободен сопирање.Autospecialty кочница чевли се конструирани да ги задоволи најсложените стручни монтери.Полу-метален кочница чевли се пост излечи за повеќе кочница моќ и пократка пауза во времето.Чевлите се прецизност лак основа за правилна fitment на тапан.Сите чевли се 100% азбест слободни.Нашите чевли функција chamfers да се осигура бучава слободни кочење, без дијалог.Изработени од 100% нов Челик што е црна обложени да одолее на ' рѓа.Моќ Стоп има репутација за прецизност и придржување кон силните ОЕМ стандарди, кој се протега на нашите кочница чевли линија.Моќта Запре Autospecialty кочница чевли се направени со полу-метален формула која што е пост излечи за зголемување на сопирање моќ и пократка пауза во времето.Овие чевли се прецизни камери основа за правилна fitment на тапан и chamfered да се спречи бучава и дијалог.Изработени од нов челик дека е обложена да одолее на ' рѓа.Бакар слободни : 100% бакар слободни формулација.Директни fitment : прецизност cam земјата за точната fitment.Брзо пауза во : средно пост излечи за побрз прекин во период.Азбест слободни : 100% азбест слободни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Помине Уметност Рака Перница за лак СТП Кожа Помине Рака Остатокот Нокти Рака Перница Помине Остатокот Перница

Висок квалитет на перница површина, персоналните лак може да биде блиску до рака, добра товарот, може да

DEN 810.96