• Новак
Gloxco Алуминиум Тип C Камери и Жлебот Црево Фитинг, 2 Женски Camlock x 2 Цревото месо тело (CAM-20-В-AL)

Gloxco Алуминиум Тип C Камери и Жлебот Црево Фитинг, 2 Женски Camlock x 2 Цревото месо тело (CAM-20-В-AL)

DEN 405.84

Достапност
Достапно за нарачка

Тип C Camlock (Cam и Каналите). 2" Женски Camlock x 2" Цревото месо тело.Алуминиумско куќиште : отпорни на Корозија и абразија Отпорни, мала Тежина.NBR (Buna-N) Печат, од не ' Рѓосувачки Челик Cam Оружје. 250 PSI Макс Притисок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Помине Уметност Рака Перница за лак СТП Кожа Помине Рака Остатокот Нокти Рака Перница Помине Остатокот Перница

Висок квалитет на перница површина, персоналните лак може да биде блиску до рака, добра товарот, може да

DEN 810.96