• Новак
Калвин Klein Жените Invisibles Удобност Лесна Wirefree Лесно Наредени Триаголник Bralette Градник

Калвин Klein Жените Invisibles Удобност Лесна Wirefree Лесно Наредени Триаголник Bralette Градник

DEN 544.56

Достапност
Достапно за нарачка

77% Најлон, 23% Elastane.Увезени.Повлекување На затворање.Машина За Миење.Дел од нашите Invisibles колекција.Невидливи под облеката со споеви-слободен рабови.Идеален за ниско влијание вежби, јога или lounging наоколу со спортски градник силуета.Лесна еластична бенд со одлична форма задржување.Мазна, еластична микрофибер со свилен се чувствуваат и чисти се сече рабови.V деколте, прилагодлив ремени, отстранлив влошки и топлина печат лого.Со лесна завршница и флексибилни се во право, ова Калвин Klein Underwear invisibles лесно наредени bralette е направена од мазна микрофибер се водат со врзани панели за дополнителна поддршка.Дизајниран со v-деколте пред се, прилагодливи ремени за обичај се вклопуваат, отстранлив влошки за дополнителна флексибилност, компактен логото детали и чисти се сече рабови за невидливи носат под облеката.심리스 마감과 유연한 핏으로, 가벼운 안감의 캘빈 클라인 언더웨어 브라렛은 부드러운 극세사 스트레치와 접착 패널로 제작되어 추가적인 지지력을 제공합니다. 브이넥라인 프론트, 맞춤형 핏을 위한 조절 가능한 스트랩, 다양한 활용도를 위한 탈착식 패드, 컴팩트한 로고 디테일 및 옷 아래에서 보이지 않는 착용을 위한 깔끔한 절개 엣지로 디자인되었습니다.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат