• Новак
Шишиња со вода, SANMIDO 32oz шишиња со вода со пати да пијат Мотивациони шише за вода со време маркер Спортски шише за вода jugs за секојдневна dringking, фитнес, шише за вода, па?

Шишиња со вода, SANMIDO 32oz шишиња со вода со пати да пијат Мотивациони шише за вода со време маркер Спортски

DEN 383.04

Достапност
Достапно за нарачка

????【Мотивациски и Време за напредок шише】- Ова следење шише за вода со време маркер, ќе ви помогне да се измери вашата дневна доза на вода.Мотивирачките quot ќе ве потсетам останете хидрирани и пиете доволно вода во текот на денот. ????【Флип врвот Капак &Отвори со едно притиснување 】- Овој спортски шише за вода може да се отворат со само една рака која прави тоа convent во Салата и на отворено.Како прашина капа флип врвот капак ви овозможи да имате шише за вода со твоите насекаде и не се грижите за тоа каде вашата уста оди. ????【Безбедна lock &Течење доказ】- Ова шише за вода беше дизајниран со безбедна заклучување, изработка на флип врвот капак прашина и течење доказ.И Кога ќе ја затворите горниот капак, постои јасна тешко гел дека убаво го поддржува пиењето Spout значи дека дури и без Snap заклучување, вода нема да излегуваат во јавноста излезе од оваа шише. ????【Отстранлив Филтер】 - Ова шише за вода доаѓаат со отстранлив филтер само под завртката на капакот дека има вода назад така да не добие туш кога ќе сакаат да пијат.Филтерот ќе го попречуваат протокот, но тоа всушност овозможува сосема малку вода преку на само правото стапка.И кога ќе го направи тоа како овошје infuser шише за вода на плодот ќе не снема со вода кога ќе се напие. ????【Убаво шишиња со вода за надворешна и спортски】- Доаѓаат со пренослив рака и задно рачка на горниот капак.Тоа е погодно за Вас да се донесе оваа боја се менува шише за вода кога ќе се одвиваат на прошетка или на кука шише на вашиот велосипед или било каде сакате.Боја : жолта&сина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Помине Уметност Рака Перница за лак СТП Кожа Помине Рака Остатокот Нокти Рака Перница Помине Остатокот Перница

Висок квалитет на перница површина, персоналните лак може да биде блиску до рака, добра товарот, може да

DEN 810.96