• Новак
KDO Работам Грејач База за Пилешко Бојлер - 10 Дијаметар Алуминиумска Плоча Соработка Загрева База Живина Работам Загрева База Погоден за 1-3 Галон Пилешко Работам за ?

KDO Работам Грејач База за Пилешко Бојлер - 10 Дијаметар Алуминиумска Плоча Соработка Загрева База Живина Работам

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нови Производи : живина работам загрева база има површински дијаметар од 10", дебелина од 0.8".Неговата површина е направена од алуминиум материјал со висок преносот на топлината ефикасност и не е лесно да ' рѓа, која може да се користи за подолго време.Покрај тоа, неговата жица е должината е 53", што е доволно долго за да се задоволат вашата потреба.Ефикасно Греење : Кога ја користите нашата соработка загрева база на топлина пилешко работам, тоа ќе топлина вода и да се обезбеди дека водата да не замрзне.На неговата површина температурата може да достигне до 122-140°С, и тоа автоматски ќе се загрее во време кога температурата на водата прокапница.Зачувајте Енергија и Пари : моќта на нашиот работам грејач база за пилешко е само 65 W, па можете да го користите сите на време.Ова не само што секогаш може да им обезбеди на вашите кокошки со вода на собна температура, но, исто така, не трошат енергија, која ја минимизира својата трошоци.Висок Matchup : "Нашата соработка загрева база може да се користи со пластични или метални фонтани за пиење, погоден за 1-3 галон пилешко фонтани за пиење.И на неговата површина, чија големина во пречник изнесува 10", што е доволно голем да се одржи повеќето видови на пилешки алкохоличари.Лесен за Чистење : Бидејќи на површината на нашата живина работам загрева база е рамен, тоа не е лесно да се акумулира пилешко отпадните води или други ѓубре.Во исто време, бидејќи неговата површина е направена од алуминиум, тоа нема да има чуден мирис, во споредба со гумени материјал, и многу лесно да се избрише кога тоа е валкано.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Помине Уметност Рака Перница за лак СТП Кожа Помине Рака Остатокот Нокти Рака Перница Помине Остатокот Перница

Висок квалитет на перница површина, персоналните лак може да биде блиску до рака, добра товарот, може да

DEN 810.96