• Новак
Dongar Огледало за да Цртичка Cam Адаптер (за MAZDA 10-pin frameless огледала)

Dongar Огледало за да Цртичка Cam Адаптер (за MAZDA 10-pin frameless огледала)

DEN 767.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Дизајниран за да одберете Mazda возила со FRAMELESS огледало само.Корисникот мора да се провери компатибилноста со возило пред да го купите.Користете го вашиот autodimming огледало на власт вашиот цртичка кам!Компатибилен со сегашната генерација Mazda е опремен со autodimming FRAMELESS rearview огледало.Овој адаптер карактеристики помине преку дизајн и вграден во 12 V да 5 V USB конвертор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

KDO Работам Грејач База за Пилешко Бојлер - 10 Дијаметар Алуминиумска Плоча Соработка Загрева База Живина Работам

Нови Производи : живина работам загрева база има површински дијаметар од 10", дебелина од 0.8".Неговата пов

DEN 575.76