• Новак
Боја со Броеви за Возрасни Почетници Кои,eniref Риба Маслото за Возрасни Деца Боја со Број Акрилна Боја за Цртање Paintwork со Paintbrushes 16x20inch

Боја со Броеви за Возрасни Почетници Кои,eniref Риба Маслото за Возрасни Деца Боја со Број Акрилна Боја за

DEN 215.04

Достапност
Достапно за нарачка

✿【она што ќе добиете за】1 пред-печатени платно (без рамка), 1 сет на акрилна боја, 3 високо-квалитетни четки, 1 боја разгледница водич, 1 копија на хартија од нумерирани платно за референца, 2 метал закачалка. ✿【Лесно да се Наслика】Боја со броеви е многу лесно да се тест за, само следи настава и да се создаде неверојатна уметност работа, прави да се чувствуваат како сликар.Може да се одлучи за цртање пак, според вашата лична корист, или се врти на броевите.Боја надвор од вашиот стил. ✿【Подобрување на Односот】Боја со броеви за возрасни лица може да им помогнат на луѓето да го подобрат односот помеѓу родители и деца, пријатели и пријатели, маж и жена, ако го наслика слика со нив, па ќе мора повеќе да се забавуваат заедно. ✿【Опуштена и Весела】Цртање со Шарени Град Реката Боја Со Броеви за полнење може да биде многу забавна и весела.На задоволство на создавање одлична работа на уметноста е надвор опис.Тоа ќе ви помогне да се опуштите и да се намалат стресот во вашиот слободното време. ✿【продажбата на услугата】По приемот на производот, ако имате било какви прашања во врска со Бојата со Броеви , ве молиме контактирајте со нас и да ни испратите е-пошта на .Ние ќе ви одговори на вашата порака и да го реши проблемот во рок од 24 часа.Не грижете се, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Ова е една рака-насликани производ, се обработуваат во линии и дигитални симболи преку посебна обработка.Сликарот само треба да се пополни нумерирани боја област со соодветните нумерирани боја за да се заврши рака-насликани производ.Висок квалитет на платно, на површината на платно е мазна и чиста, броевите можат лесно да се идентификуваат, како и преглед на линии е јасно.Масло бои се полни и светла во боја, лесно да се во боја, брзо сушење, и силна покривање на моќ.Висока јачина водоотпорен, долгорочно складирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

KDO Работам Грејач База за Пилешко Бојлер - 10 Дијаметар Алуминиумска Плоча Соработка Загрева База Живина Работам

Нови Производи : живина работам загрева база има површински дијаметар од 10", дебелина од 0.8".Неговата пов

DEN 575.76