• Новак
Порше Кафе, 917 Розова Свиња Колекција #23, Collector ' s Купот Бр 4

Порше Кафе, 917 Розова Свиња Колекција 23, Collector ' s Купот Бр 4

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Колекторот е Куп Број 4 со Порше ексклузивни првенство форма.Во чест на историските 917 Порше "Свиња" со почетна број 23. Дизајн од страна на Студио Ф. А. Порше.Машина за миење садови безбедно.Колекторот е Куп Број 4 со Порше ексклузивни првенство форма.Во чест на историските 917 Порше "Свиња" со почетна број 23. Дизајн од страна на Студио Ф. А. Порше.Машина за миење садови безбедно.Произведени во Германија.Ограничен 10.000 компјутери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат