• Новак
САД Базен Снабдување 4 Пакет на Универзална Замена на Филтер Касети, Type A или C - Компатибилен со Над Земјата Базен Пумпи Користење Тип А или В Филтри - Обезбедува Прем

САД Базен Снабдување 4 Пакет на Универзална Замена на Филтер Касети, Type A или C - Компатибилен со Над Земјата

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Филтрите се изработени со врвен квалитет полиетилен терефталат влакна за напредни супериорен чистење, како тие се обезбеди кристално бистра вода филтрација.За најдобри перформанси, филтерот на секои две недели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

KDO Работам Грејач База за Пилешко Бојлер - 10 Дијаметар Алуминиумска Плоча Соработка Загрева База Живина Работам

Нови Производи : живина работам загрева база има површински дијаметар од 10", дебелина од 0.8".Неговата пов

DEN 575.76