• Новак
Половина Литри Вода во Шише со Слама: Favofit Мотивациони Вода во Шишиња, со Време да се Пие - 64 оз BPA-free Пластични Југ со Време Маркер за Фитнес Салата Спортски & Отворено

Половина Литри Вода во Шише со Слама: Favofit Мотивациони Вода во Шишиња, со Време да се Пие - 64 оз BPA-free

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пијат Повеќе & Останете Здрави : веројатно Сте слушнале советите да пијте осум чаши вода на ден.Со овој мотивациони половина литри вода на југ, ќе се encourged да доза доволна количина на вода и останете хидрирани во текот на целиот ден.Хидрат Себе Навремено : Со овој шише за вода со време маркер, можете лесно може да се постигне вашата дневна хидратација цел.Дури и вие сте премногу зафатени и заборавајте да пиете понекогаш, откако ќе го видите тоа, можете едноставно да се израмни.Уживајте во Вашиот Пијалок : Овој голем шише за вода се направени од храна одделение plasitc, не постои апсолутно никаква хемиска и нема чуден вкус.Исто така, можете лесно да се движите низ благодарение на ergonomical врвот се справи.Супер Широк Устата и Здрав Рачка : Опремен со супер широк устата, youc може да додадете мраз или овошје во вашиот пијалок во овој спорт шише за вода.Благодарение на цврстата се справи, ќе може да се движи околу насекаде, без оглед дали се дома, во канцеларија, во салата или на отворено.Течење-доказ & Обновливи : Ова обновливи шише за вода што е 100% leakproof, дури и ако тоа се претвори наопаку.Исто така, тој нуди најдобрата алтернатива за расположливиот оние.На тој начин исто така можете да направите вашиот малку да се зачува планета ние сме живеење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

KDO Работам Грејач База за Пилешко Бојлер - 10 Дијаметар Алуминиумска Плоча Соработка Загрева База Живина Работам

Нови Производи : живина работам загрева база има површински дијаметар од 10", дебелина од 0.8".Неговата пов

DEN 575.76

Помине Уметност Рака Перница за лак СТП Кожа Помине Рака Остатокот Нокти Рака Перница Помине Остатокот Перница

Висок квалитет на перница површина, персоналните лак може да биде блиску до рака, добра товарот, може да

DEN 810.96