• Новак
СР СОНЦЕТО ПОРАСТ Систем со Рачни Showerhead & Дожд Капење Комбо Сет. Висок Притисок 35-Функцијата Dual 2 во 1 Туширање Тапа и Вентил, Патентиран 3-Начин Вода Diverter, Сите-Мат Црн

СР СОНЦЕТО ПОРАСТ Систем со Рачни Showerhead & Дожд Капење Комбо Сет. Висок Притисок 35-Функцијата Dual 2 во

DEN 2445.12

Достапност
Достапно за нарачка

Користете луксузен 6-поставување на надземни туш главата и 6-поставување на рака туш одделно или и двете заедно!Изберете од 35 целосна и комбинирани проток на вода и сл.Секој туш карактеристики Прекумерно 4.375 Инчен Бранеа Никел се Соочи со Кликнете на Рачката Бирате и Бришење-чисти Авиони. 6 прилагодување вклучуваат : Моќ Дожд, Масажа, Престој-Топло Магла, Вода-спасување на Економијата Дожд и Пауза.Патентирана 3-начин Вода Diverter со Анти-Вртливата Заклучување Орев и Агол-Прилагодлив Надземни Заградата. 71 инчи Супер Флексибилни од не ' Рѓосувачки Челик Црева со Конусна Месинг Црево Ореви за лесна и сигурна рака затегнување.Водоводџија е Лента и сите Подлошки вклучени.Десет слој Мат Црна позлатен заврши нуди елегантен изглед, да се обезбеди отпорност на корозија и издржливи; Висок притисок технологија понуда во согласност моќен дожд туш дури и под вода со низок притисок;.Доживотна гаранција, нудат замена во рок од 5 години.Притисок рамнотежа вентил е кертриџ следи вода притисок рамнотежа, помага да се заштити од тоа да биде scalded со ненадејни промени во топла или ладна вода под притисок.Спреј 2-во-1 Рачни Туш Главата. 71 инчи 304 од не ' Рѓосувачки Челик Туш Црево. 8 Инчи Туш Продолжување Рака.Туш Миксер Вентил (Содржат Туш тапа груб во вентил тело и трим).СР СОНЦЕТО ПОРАСТ Мат Црн Спреј 2-во-1 Рачни Туш Главата Систем (што ги Содржи Туш тапа груб во вентил тело и трим).Спецификација За Производ.Материјал : ABS, Месинг, 304 од не ' рѓосувачки челик.Стил : Модерна.Крај : Мат Црна Боја.Пакет Содржи.Спреј 2-во-1 Рачни Туш Head71 инчи 304 од не ' Рѓосувачки Челик Туш Hose8 Инчи Туш Продолжување Arm Shower Миксер Вентил (Содржат Туш тапа груб во вентил тело и трим).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат