• Новак
Raybestos H15183 Професионална Одделение Диск Кочница Caliper Завртки

Raybestos H15183 Професионална Одделение Диск Кочница Caliper Завртки

DEN 297.36

Достапност
Достапно за нарачка

Произведени до највисоките стандарди на индустријата, овие пролет задржете игли, исто така, ќе се обезбеди прецизна одговара.Raybestos кочница caliper завртки и игли се достапни за стотици специфични возило апликации.Оваа замена на хардвер се изработени од челик за OE спецификации, и се нуди во различни бои, како што цинк позлатен, злато iridized, како и природни.Професионална Одделение Задни Диск Сопирачки Caliper Завртки со Raybestos.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат