• Новак
Acelane Pop-Up Приватност Шатор Отворено Туш Шатор Камп Тоалет Дожд Засолниште Инстант Промена на Соба Риболов Шатор со торбичката UPF 50+ Преносни Лесно Виткање за Кампува

Acelane Pop-Up Приватност Шатор Отворено Туш Шатор Камп Тоалет Дожд Засолниште Инстант Промена на Соба Риболов

DEN 1127.76

Достапност
Достапно за нарачка

????【Тешки & Просторната】Направени од анти-солза 170 T полиестер со водоотпорен слој, флексибилни поцинкуван челик рамка за лесна употреба и премиум издржливост.9 фунти, лесни за лесен транспорт со торбичката.Висат јаже да се откажам вашата облека или крпи. ????【Лесно Pop-Up & Компактен】Нашата надворешна туш шатор може да pop-up и се свитка надолу во рамките на 10-ти.Отстранлив покривот капа и патент врвот на прозорецот овозможува подобра циркулацијата на воздух, додека одржување на приватноста.Исто така, направи совршен за користење во жешките летни денови или дождливите денови.Идеален да се земе тоа да кампување, плажа, покрај базенот, парк, шума, патот на патување, и др, за брзо облека менување, кампување туш или кампување тоалет, патот бања, фотографија моделирање, деца тоалетот, итн.7"H, компактен се свитка надолу големина 24.Патент страна на windows за осветлување, вентилација и туш. ????【Уникатен Дизајн】Двојно двострано патент roll up врата со јамка и ви дава опција да изберете да се обезбеди врати врски отворен и лесен пристап. 4 дечко линии и 8 удели се користи заедно за да се обезбеди шатор стабилност дури и во windy дена.Полиестер.Бонус кат мат да се задржи вашата земја област чисти при користење на засолниште. ????【Разноврсна Pop-Up Туш Шатор】На Acelane 6.Целокупната pop-up големина 47.9 ft Pop-Up Приватност Шатор ви нуди брзо решение за да создадете интимна & просторната простор во секое време секаде. ????【UPF 50+ & Проток на Воздух】целата pop-up шатор е дизајниран со внатрешен сребрена облога, не само што ги спречува од УВ светло, но, исто така, обезбедува целосна приватност од страна на блокирање sunlights да се дојде преку.Таа ги исполнува сите вашата приватност потреби за надворешна туш, медиокритет користење, менување на облека, дожд, засолниште, риболов шатор, итн.Нема повеќе embarrassments, мора да се има на патување или отворено додатоци!.Вграден-во џеб за лични работи како што се мобилен телефон, паричник, очила за сонце, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат