• Новак
ACDelco Професионални 18K1130 Задни Паркинг Сопирачка Хардвер за Полнење

ACDelco Професионални 18K1130 Задни Паркинг Сопирачка Хардвер за Полнење

DEN 608.64

Достапност
Достапно за нарачка

Врши стандарди бара од OE производители обезбедување оптимална заштита, услугата живот и безбедност.Вклучува хардвер потребни за лесна инсталација.Темелно се произведени за да се исполнат вашите очекувања за фит форма и функција.Земја на Потекло : сад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат