• Новак
Hayward WGX1048E 8-Инчен Бела покривка Замена за Hayward Вшмукување и Двоен Вшмукување Штекер

Hayward WGX1048E 8-Инчен Бела покривка Замена за Hayward Вшмукување и Двоен Вшмукување Штекер

DEN 472.56

Достапност
Достапно за нарачка

Капакот за замена.Се вклопува hayward вшмукување и двоен вшмукување штекер модели wg1048avpak2, wg1049avpak2, wg1051avpak2, wg1052avpak2, wg1053avpak2, wg1054avpak2, wg1030avpak2. Мерки за 8-инчен дијаметар.Бела боја.Тежи 5 фунти.Боја : Бела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат