• Новак
Про-Делови 350013 О-318 О-Прстен Замена за Pentek Pentair Базен и Спа Пумпа Капак 3Pcs

Про-Делови 350013 О-318 О-Прстен Замена за Pentek Pentair Базен и Спа Пумпа Капак 3Pcs

DEN 381.60

Достапност
Достапно за нарачка

Дел Број : 350013 О-318. 3 Компјутери во Пакет.Се вклопува Pentair Intelli Flo VF, VS 3050, VS-SVRS и Whisper Flo, Предизвикувач, Совршенство inground базен/спа пумпи.Компатибилен со Pentair Pentek Базен и Спа Inground Пумпа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

KDO Работам Грејач База за Пилешко Бојлер - 10 Дијаметар Алуминиумска Плоча Соработка Загрева База Живина Работам

Нови Производи : живина работам загрева база има површински дијаметар од 10", дебелина од 0.8".Неговата пов

DEN 575.76