• Новак
Pop-Up Туш Шатор - Pop-Up Бања Шатор – за Приватност Менито за Пренослив Тоалет за Кампување – Камп Сајт Бања...

Pop-Up Туш Шатор - Pop-Up Бања Шатор – за Приватност Менито за Пренослив Тоалет за Кампување – Камп Сајт Бања...

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Додека Другите Камп Туш Шатор Дозволите Грешки Во Преку Windows – и нема да има опција за тротоарите, на Балбоа Отворено камп туш шатор е додадена грешка пребивање на сите три windows, што значи дека може да туш, промена или употреба на тоалет на отворено без грешки летање во.Тоа е лесно да се свитка до компактен и пренослив големина од 22 инчи.Нема Повеќе Туширање во Езерото, или Пребарување За Дрвото Да Клеча Под - Нашите инстант преносни камп туш шатор создава едно затскриено место за кампување соларни тушеви или преносни бања; ентериерот е наредени со УВ слој кој го блокира сонцето и додава приватност оставајќи го ви со чиста и среќен campers.Поминаа деновите на езерото тушеви или изнаоѓање на дрвото за да се скрие зад себе да ја промените!Ова приватност шатор е совршен за многу наврати и цели, вклучувајќи : Приватност шатор за преносни toilet Camping преносни shower Changing Соба за Expos, Улица Fairs Dressing Соба за фото пука Внимателен и паметни дизајн функции, вклучувајќи : Отстранлив кат – одлична за употреба на плажа или некои сакаат да застане на мат додека туширање.9 метри висок x 3.Покријте ја Срамен Каде и да Сте - ова е совршено решение за pop-up промена на соба за танчери, младински групи млади спорт, фотографи, сурфери и повеќе; тоа е пространа стои во 6.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

KDO Работам Грејач База за Пилешко Бојлер - 10 Дијаметар Алуминиумска Плоча Соработка Загрева База Живина Работам

Нови Производи : живина работам загрева база има површински дијаметар од 10", дебелина од 0.8".Неговата пов�

DEN 575.76