• Новак
ОЕМ Dahua Безбедност 5in1 DVR NVR XVR5232AN-I2 32CH Канал DVR,Макс. 32CH Каналот (Макс. 32CH Канал, До 32CH Канал BNC, До 32CH Канал IP),SMD+,2 SATA

ОЕМ Dahua Безбедност 5in1 DVR NVR XVR5232AN-I2 32CH Канал DVR,Макс. 32CH Каналот (Макс. 32CH Канал, До 32CH

DEN 11671.20

Достапност
Достапно за нарачка

32 CH DVR,Макс. 32 CH(Max. 32 CH, До 32 CH BNC, До 32 CH IP),Полн канали 5 M-N @10fps,,2 [email protected] FPS, "2ch FR," 2ch PP,32ch SMD+,AL кодирање,Аудио,HDMI/VGA,2 SATA. 32 CH DVR,Макс. 32 CH(Max. 32 CH, До 32 CH BNC, До 32 CH IP),Полн канали 5 M-N @10fps,,2 [email protected] FPS, "2ch FR," 2ch PP,32ch SMD+,AL кодирање,Аудио,HDMI/VGA,2 SATA.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MLQ Мултифункционален Ѕид-Монтирани Нерѓосувачки Челик Микробранова печка за Складирање Багажник, Силна носивоста,

Не deductibles или скриени трошоци.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Ви благ

DEN 2817.60

Мачка Хартиена Крпа Носителот на Countertop Злато Тоалетна Хартија Носителот Застане за Бања Декоративни Симпатична

Ако сте во потрага за еден елегантен крпа хартија држач за вашиот кујната countertop или трпезариска маса, ов

DEN 575.76