• Новак
OraVet Дентална Хигиена Chews за Средни Кучиња 25-50 lbs

OraVet Дентална Хигиена Chews за Средни Кучиња 25-50 lbs

DEN 210.00

Достапност
Достапно за нарачка

Помогнат на вашето куче е почисти заби, го намалуваат плакот и калкулус, и да се борат лош здив со овие ветеринар-се препорачува стоматолошки chews, прв и единствен дентална хигиена производ за кучиња кои содржат delmopinol.Секој џвакање користи вашето куче е гуми за акција за да се олабави и отстранување на наслаги, помагајќи се отцепи од забите.Delmopinol претставува бариера за да ви помогне во заштитата од штетните бактерии кои придонесуваат за лош здив.Им даде на вашето домашно милениче еден високо dissolvable и вкусна џвакање дневно за чистење заби и новак здив.Ora Vet е направен за кучиња шест месеци возраст или постари.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

KDO Работам Грејач База за Пилешко Бојлер - 10 Дијаметар Алуминиумска Плоча Соработка Загрева База Живина Работам

Нови Производи : живина работам загрева база има површински дијаметар од 10", дебелина од 0.8".Неговата пов

DEN 575.76