• Новак
MDSK 12 КОМПЈУТЕРИ 25076RP за Миење и Прстен за Полнење за 1-1/2in Фитинзи, O-Ring Гума за Миење за Intex Базен Клипот Вентили и Intex Замена Заптивка Замена Големи Цедилка - 10745, 10262 и 10

MDSK 12 КОМПЈУТЕРИ 25076RP за Миење и Прстен за Полнење за 1-1/2in Фитинзи, O-Ring Гума за Миење за Intex Базен

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Замена 25076 RP за Миење и Прстен Комплет 1-1/2in Фитинзи О-Прстен Гума за Миење За Intex Базен Клипот Вентили и Intex Заптивка (12 компјутери).Прстен за Полнење, може да се зголеми контактот површината на цревото, или базен опрема со површината на клипот вентил за да се спречи површината истрошени.Избегнувајте протекување од клипот вентил црева и филтер конекции. 12pcs црна запечатување прстен со 4 X 1-1/2" О Прстени (10262), 4 X 2-1/4" Чекор Подлошки (10745) 4 X 3-7/8" Рамна Дихтунзи (10255).Применлив модел : #10747 Клипот вентил #11235 Навој цедилка конектор #12371 Влезот навој воздух конектор.Се вклопува Intex базен делови 10747,25006,25010,28633,28635 и 28621,и др.Лесна Инсталација Intex Базен Делови едноставно заменете ја носат или солза intex базен дихтунзи и о-прстени, и да ја инсталирате нов дел на вашиот intex Базени без вознемирувачки.Лесен за инсталација и без дополнителни алатки потребни.Добивање на вашиот intex над земјата базен бекап во ниеден момент.Совршено Компатибилни со Intex Повеќето Модел на Оваа 25076 RP големи цедилка гума за миење и прстен пак го замени Intex 18" и поголеми базен strainers.Одговара за Intex базен делови 10747,25006,25010,28633,28635 и 28621,и др.Бара 1.5" внатре дијаметар црева.Работи совршено со Intex 25076 RP ќе добие 6 КОМПЈУТЕРИ Intex Замена Цедилка, Миење и О-Прстен Делови, вклучувајќи 2 x 1-1/2" О Прстени (10262),2 x 2-1/4" Чекор Подлошки (10745), 2 Xx3-7/8" Рамна Дихтунзи (10255).Работи совршено со вашата Intex базени 25076 RP за миење како oringinal еден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат