• Новак
Skylarking 27 инчи Компјутер за Приватност Екран Filter, Anti-Шпион Анти-Отсјај Екран Заштитник Филм Компатибилен 27 Widescreen Монитор со Размер 16:9 (WxH:598mm x 337mm)

Skylarking 27 инчи Компјутер за Приватност Екран Filter, Anti-Шпион Анти-Отсјај Екран Заштитник Филм Компатибилен

DEN 1437.12

Достапност
Достапно за нарачка

●Компатибилна Модел(s) : Совршено се вклопува 27 инчи (Дијагонала Мерка) Widescreen Монитор with16 : 9 aspect ratio.Вистински Филтер големина(Wx H) : Ширина : 23 9/16 инчи, Висина : 13 1/4 инчи (598mm x 337mm).Мерење на големината пред да нарачате!Контактирате за ако имате било какви прашања во врска со димензии. ●Премија за Приватност Филтер : Кога филтерот е поставена преку монитор или лаптоп, може да се види она што се прикажува кога директно во предниот дел.Сепак, како еден постепено се движи кон лево или десно, екранот се затемнува и на крајот ќе го "затемни" кога над 30 степени од центарот на екранот. *Имајте на ум дека другите зад вие се уште можете да го видите на екранот содржина. ●Висок Квалитет на Окото и на Екранот за Заштита : 4 H површинска цврстина и анти-нула слој го штити филтер.Мулти-слој дизајн помага во намалување на сина светлина и UV изложеност. *Не се Компатибилни со Touchscreens. ●ДВЕ ПРИЛОГ OPTIONS - Лесен за употреба.Опција 1 користи јасно лепливи ленти, кои сигурно се закачите на било монитор.Опција 2 користи лизгајте планината картички кои лесно се држи до екранот рамка, овозможувајќи ви да оди на филтерот и исклучување на екранот колку што е потребно. ●Чувајте Лични Податоци и Доверливи Информации се Обезбеди : Совршен за статистика прилагодувања, финансиски институции, на здравствените услуги, или било корпоративен амбиент каде заштита на личните податоци е важно.Ве молиме Имајте во предвид : Ако примите филтер за која било големина на проблемот, ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пратите e-mail на нас.Ние обезбедуваме 24 часа пријателски e-mail клиент поддршка за вас.Боја : 27 инчен Widescreen (16 : 9 Сооднос).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

KDO Работам Грејач База за Пилешко Бојлер - 10 Дијаметар Алуминиумска Плоча Соработка Загрева База Живина Работам

Нови Производи : живина работам загрева база има површински дијаметар од 10", дебелина од 0.8".Неговата пов

DEN 575.76