• Новак
Спортски Шише за Вода со Капка - Botellas Став Agua - 25 Мл од не ' Рѓосувачки Челик Изолирани Шише за Вода - Обновливи Leakproof Симпатична Шишиња со Вода Салата Патување Велосип

Спортски Шише за Вода со Капка - Botellas Став Agua - 25 Мл од не ' Рѓосувачки Челик Изолирани Шише за Вода

DEN 1101.60

Достапност
Достапно за нарачка

Користење на ОБНОВЛИВИ ШИШЕ за ВОДА или ВОДА КОЛБА, која во просек чини $20 ќе ТЕ СПАСИ $1,380 годишно!Бидете Паметни, користете Паметни Шише за Вода!.Latch тока додава на погодност за вршење вашиот BOTELLA ДЕ AGUA MOTIVACIONAL.LEAKPROOF & ОТПОРЕН на ГРЕБЕЊЕ : херметички печат елиминира случајно spills и одржува течење-доказ за пиење шише.Нашите иновативен линија на изолирани хидратација решенија дојде во голем број на бои.ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ, ЗАЧУВУВАЊЕ на животната СРЕДИНА : Со нашите ОБНОВЛИВИ ШИШЕ за ВОДА, можете активно ќе ЗАШТИТА НА животната СРЕДИНА од опасностите на еднократна употреба пластични шишиња и да помогнат во намалување на производство на отпад.Модерната шишиња со Вода во Црвена, Сина, Зелена, Виолетова нијанса.МЕТАЛ ШИШЕ за ВОДА нема да трансфер вкусови.Со ТОЛКУ МНОГУ ВПЕЧАТЛИВИ БОИ на понуда, ќе се издвоите ОД ТОЛПАТА.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШИЊА со ВОДА : Термос шише за вода направени на BPA-Free, Храна-Одделение од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК држи ладни пијалоци до 24 часот и топла до 12 часот.Боја : Црвена | Големина : 25 мл.МОТИВАЦИОНАТА ШИШИЊА со ВОДА за Спорт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат