• Новак
Екран Заштитник Наменета за Humminbird Хеликс 12 Весел SI Риба Пронаоѓач Радар - Maxrecor Нано Матрица Анти-Отсјај

Екран Заштитник Наменета за Humminbird Хеликс 12 Весел SI Риба Пронаоѓач Радар - Maxrecor Нано Матрица Анти-Отсјај

DEN 542.40

Достапност
Достапно за нарачка

Нано матрица UHD+ е ваков супер тенок екран заштитник кој обезбедува светови повеќето напредни ултра-висока дефиниција јасност, нула доказ и отпечатоци(AG) заштита на располагање.Направен во САД.СЛУЧАЈ ПРИЈАТЕЛСКИ РАМЕН ДИЗАЈН - Нашите Нано матрица UHD+ screen protector опфаќа рамен дел од екранот само, оставајќи свиткани рабови слободно да се вклопи во вашиот случај подобро и намалување на сите не-лепило бел ореол.КРИСТАЛНО ЈАСНА ТРАНСПАРЕНТНОСТ - Искуство целосна ефекти на вашиот прекрасен приказ со оваа супер тенок, но 9 H оценет штит кој го штити вашиот уред без да влијаат на вашиот екран осетлив на допир чувствителност.СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШИОТ УРЕД - Одржување на вашиот препродажба вредност & заштита од нечистотија, гребнатини и пукнатини со овој високо-одделение ултра тенок материјал.Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени токму во место, така што екранот е направен од околу 1mm помали за подобрување на леснотијата на инсталација.Тоа е причината зошто ние го врати сите на нашиот екран заштитници со не-кавга Доживотна Гаранција.Комплетот содржи : 1x Нано матрица UHD+ screen protector, 1x упатството, 1x микрофибер крпа, и 1x апликација squeegee.Сè што правиме е наменета за подобрување на вашиот уред искуство!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат