• Новак
КООРДИНАТОР Не се Лизга,Проширува и Не-Означување на Закачалка,20 Парчиња,360-степен Ротирачки Кука е Силен и Издржлив, Погоден за Camisole,Јакна,Панталони,Фустан Закачал

КООРДИНАТОР Не се Лизга,Проширува и Не-Означување на Закачалка,20 Парчиња,360-степен Ротирачки Кука е Силен

DEN 1000.80

Достапност
Достапно за нарачка

На добар живот доаѓа надвор, лесна сушење багажник, со 360-степен ротирачки кука.Проширува не се лизга дизајн, зголемување на триење на облека, не грижете се за лизгање, не се лизга покрена дизајн на двете страни на рамењата за да се спречи лизгање и висат со мир на умот.Одговара на облека крива, облека не може да се bagged за долго време, се вклопува рамо структура на облека, не можат да си дозволат торба, и остави без знаци.Проширува не се лизга, силна товарот капацитет, без страв од сушење влажна облека, нема потреба да се грижите за тешки облека во зима, која ќе предизвика да ги колапс, многу силна, може да се смести во тешки палта и јакни.Силна флексибилност, тоа не е лесно да се свитка, да се зголеми антиоксиданс материјали, одложување пластични стареење.Производот Категорија : Hangersmaterial : plastic Proportion на нови пластични материјали : 100% нов materials Item Бр. : КМ-20 YJPackage количина : 20 Color : едноставна бела, едноставна виолетова, едноставна темно сина, едноставна сива, надградени бела, надградени светло виолетова, надгради и темно сина, надградени gray Style : Нордиските стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат