• Новак
Зелена Парче Стакло Почист 1 Шише-4 мл

Зелена Парче Стакло Почист 1 Шише-4 мл

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Неверојатни "Земјата Пријателски" Biodegradable формула. 1 од 4 Мл шишиња на Зелена Парче Чистење.Неверојатни за ТВ Екранот, мобилни Телефони, Windows, Компјутери, Метал итн.Сјае вашиот парче - Deodorizes - Супер лесен за употреба.Целосно Сите Природни.Направени со Овошни Екстракти и Минерали.Сосема Неверојатно!!.Зелена Парче креираше оваа неверојатна производ за вас.Ние сите знаеме дека една почиста парче е поздрава парче.Оваа одржлив формула чисти вашата парчиња без напор!Зелената Парче Почиста е еднократно и мириса на свежо набрана портокали.Ќе ви се љубовта.Уживајте во bong чистење, полнење и цевка чистење комплет.Тоа е совршен за собирање на средства за чистење материјали за сите видови на стакло и метал.Едноставно додадете го тоа на вашиот парче, се тресат и исплакнете и бидете изненадени.Исто така одлична за чистење на било стакло или метал.Ние зајакнување на својства кои се топат на валкано.Тоа е уште целосно БИО Пријателски и лесен за раце.На природни состојки помагаат да се чисти вашиот парче брзо и лесно.Се користи мала количина и се вртат околу тоа за чистење парче.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат