• Новак
FixtureDisplays® Бактериски Мозоци & Стапица Почиста 40 мл. Секој 09190-BLACKSWAN-1PK-NPF

FixtureDisplays® Бактериски Мозоци & Стапица Почиста 40 мл. Секој 09190-BLACKSWAN-1PK-NPF

DEN 2831.04

Достапност
Достапно за нарачка

На прав комбинација од бактерии и ензими кои ќе отвори бавно или слабите канализација.Нема да им наштети на бактерии во септички системи.Може да се користи во тоне, кади, туш канализација, тоалети и канти за оттуѓување.Fixture Displays Бактериски Мозоци & Стапица Почиста 40 мл.Секој 09190-BLACKSWAN-1 PK-NPF.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

KDO Работам Грејач База за Пилешко Бојлер - 10 Дијаметар Алуминиумска Плоча Соработка Загрева База Живина Работам

Нови Производи : живина работам загрева база има површински дијаметар од 10", дебелина од 0.8".Неговата пов�

DEN 575.76