• Новак
Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед Двојно Педалата Дома Рехабилитација Обука

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

DEN 1127.76

Достапност
Достапно за нарачка

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, стари лица или лица со намалена подвижност.Против пролизгување нозе, со одредување на лента да се нозете.Интензитетот на прилагодливи вежба што се прилагодува и на физичките потреби на секој човек.На дното заградата е еден од најпознатите заврши уреди forto вежба.Идеален за вежби дома, на работа, во канцеларија, гледање ТВ, итн.Двоен модел, со педали за нозе и раце, со што се овозможува комплетна вежба на целото тело.Отстранлив рехабилитација машина, изборот на повеќето луѓе, нема ништо лошо.Педали за вршење рака и нога вежби (возилото).Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, стари лица или лица со намалена подвижност.Против пролизгување нозе и прилагодлив интензитет на вежбање.Идеален за вежби дома, на работа, во канцеларија, итн.Двоен модел, со педали за нозе и раце, со што се овозможува комплетна вежба на целото тело.Против пролизгување нозе, со одредување на лента да се нозете.Интензитетот на прилагодливи вежба што се прилагодува и на физичките потреби на секој човек.На дното заградата е еден од најпознатите заврши уреди forto вежба.Идеален за вежби дома, на работа, во канцеларија, гледање ТВ, итн.Направена од отпорен на Челик.Анти-лизга гумени нозе, кои се спречи движењето на педали.Карактеристики : Материјал : Челик Pipe Thickness : 1.3-1.5 mm Net тежина : 5kg Size : База : 40x53cm Height може да се прилагоди : 65-95cm Package вклучува : 1 x фитнес тренинг машина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат