• Новак
Caczmarek Зглоб Паричникот Торбичка Бенд Патент Работи Патување Салата Велосипедизам Безбедно Монета Чанта Промена Спортска Торба За Мажи И Жени

Caczmarek Зглоб Паричникот Торбичка Бенд Патент Работи Патување Салата Велосипедизам Безбедно Монета Чанта

DEN 90.96

Достапност
Достапно за нарачка

1. Лесен за носење и употреба : Без коска крои, облекување се чувствува многу удобно. 2. Мултифункционален : Со складирање на функцијата, таа може да собере мали предмети како што се копчиња, монети и сл. 3. Удобно : Чиста памучен материјал, уникатен дише ткаење, не спарно кога се носи за долго време. 4. Убав допир : Висока еластичност и флексибилност на сите страни,што е топло и допир добро. 5. Zip затворање : Оваа торба има патент дизајн, така што немора да се грижите за губење на вашиот работи во чантата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста�

DEN 1127.76

KDO Работам Грејач База за Пилешко Бојлер - 10 Дијаметар Алуминиумска Плоча Соработка Загрева База Живина Работам

Нови Производи : живина работам загрева база има површински дијаметар од 10", дебелина од 0.8".Неговата пов�

DEN 575.76