• Новак
BalanceFrom X1 Виткање Магнетни Исправена Вежба

BalanceFrom X1 Виткање Магнетни Исправена Вежба

DEN 938.40

Достапност
Достапно за нарачка

8-Степен на Тензија - магнетното вежба велосипед е опремен со осум-степен прилагодливи magnetoresistance систем, која е погодна за различни корисници.Простор за Заштеда на енергија Дизајн - велосипед, лесно може да се здипли да половината од присутните големина за поедноставено чување и тренспорт.Прилагодлив Голем Седиштето На висина на седиште може да се прилагоди за повеќето удобна положба за вежбање.Страна шини за повеќе погодност.Голем LCD Дисплеј - лесно да прочитате голем LCD дисплеј кој покажува далечина, калории изгори, време, брзина, пулсот и скенирање.Рака пулс, сензори за следење на вашата целна отчукувањата на срцето.Среќа - Сите вистински Balance From производи кои се опфатени со 100% Balance From задоволство поддршка и 2-годишниот Balance From поддршка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат