• Новак
Возење Камера Full HD 1080P Dashcam Видео Регистратори 120 Степен Автомобил DVR Камера за Автомобили Ноќ Визија G-Сензор Cam Автомобил Копија Камера (Sd Мемориска Картичка : Никој)

Возење Камера Full HD 1080P Dashcam Видео Регистратори 120 Степен Автомобил DVR Камера за Автомобили Ноќ Визија

DEN 1137.60

Достапност
Достапно за нарачка

G-сензор : кога автомобил влијание,за да снимите видео датотека итно,и тоа не ќе бидат избришани кога циклус на снимањето.Рачно Заклучување : кога снимате,кратко притиснете го Копчето за Заклучување за да го заклучите овој датотека,и тоа не ќе бидат избришани.Јазик : Руски,Јапонски,Француски,Италијански,Германија,Spainish,Португалски,Англиски,Едноставен Кинески,Традиционален Кинески,Корејски.Јамка Време на Снимање : 1/3/5 минути по желба.Снимање : вграден микрофон,може да изберете отворање или затворање на снимањето функција.Број на верзија : шоу на софтвер, бројот на верзијата и софтвер датум на издавање.Спецификација : Име : Автомобил за Возење Рекордер Video Pixel : 2600 WScreen : 2.7' HDView Агол : 170 degrees Recording начин : циклус на снимање/moton detection Video формат : AVIVideo Компресија Начин : М-JPEGVideo резолуција : 1920*1080 P/1440*1080 P/1280*720 P/848*480 P/320*240 PVideo Излез : AVOUT видео излез, видео output Video Излезен Формат : PAL/NTSCTurn На Автоматско Снимање : support Night Визија : 6pcs IR LEDMemory Картичка Поддршка : 16 G/32 G ТФ card Power Потрошувачка : режим на 200 MAH,снимањето 250 MAH-315 MAHPower Од : автомобил моќ 5 V/1 ANote : на DRV доаѓа без Мемориската Картичка и Мемориска Картичка треба да се посвети екстра.Answer : ___________________________ Note : DRV поставите доаѓа без Мемориска Картичка Мемориската Картичка, треба да се посвети екстра ако е потребно.Пакет содржи : 1 x Автомобил DVR се Постави или 1 x ТФ Мемориската Картичка.

Спецификацијата

Name:
Car Driving Recorder Video
Pixel:
2600W
Screen:
2.7' HD
View Angle:
170 degrees
Recording way:
cycle recording/moton detection
Video format:
AVI
Video Compression Way:
M-JPEG
Video resolution:
1920*1080P/1440*1080P/1280*720P/848*480P/320*240P
Video Output:
AVOUT video output, video output
Video Output Format:
PAL/NTSC
Turn On Automatic Recording:
support
Night Vision:
6pcs IR LED
Memory Card Support:
16G/32G TF card
Power Consumption:
standby 200MAH,recording 250MAH-315MAH
Power By:
car power 5V/1A
Note:
the DRV comes without Memory Card,and the Memory Card should be paid extra.
Note:
The DRV set comes without Memory Card, :
The Memory Card should be paid extra if needed. :
Package include:
1 x Car DVR Set or 1 x TF Memory Card :

Со стоката дадена додека купуваат

KDO Работам Грејач База за Пилешко Бојлер - 10 Дијаметар Алуминиумска Плоча Соработка Загрева База Живина Работам

Нови Производи : живина работам загрева база има површински дијаметар од 10", дебелина од 0.8".Неговата пов

DEN 575.76