• Новак
Галакси S20+ Плус Случај, Галакси S20+ 5G Случај,Gift_Source Кристално Јасна Мека Гел Гума Тенка Покрие Shockproof TPU Браник Случај со Lanyard Рака за Samsung Галакси S20+/S20 Плус/S20+ 5G (6.7)[Црн?

Галакси S20+ Плус Случај, Галакси S20+ 5G Случај,Gift_Source Кристално Јасна Мека Гел Гума Тенка Покрие Shockproof

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Забелешка : Овој случај е одговара за Samsung Галакси S20+/S20 Плус/S20+ 5 G (6.7"), не одговара за Галакси S20 и Галакси S20 Ултра, не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба. (Сликите се само за референца.).Материјал : 100% Сосема Нов,Направен од висок квалитет на мека TPU кој е тенок и лесен за флексибилни издржливост.Телефонот ги покрие рака lanyard Плетени од страна на страна, езера multifilament кој е издржлив и погоден за носене.Тоа е совршен за патување, едноставно ќе излезе или вообичаениот секојдневен живот.Лесно да се Носат и не грижете се за напуштање.Прилагодливи Crossbody Рака Дизајн : може да се прилагоди на должината на јажето да се избере совршена големина, во зависност од тоа како ќе сакаат да го носат - crossbody телефон случај или ѓердан.Прилагодување на големината е супер едноставен, само се повлече од една страна да се стегне тоа.рака Тоа е вкупна должина за 60inch и може да биде флексибилно прилагодени кон посакуваната должина.Shockproof и на Екранот за Заштита : Заштита се протега на инсајдерски случај и надворешниот браник ,и обезбеди шок-апсорпција.1mm покрена усна работ, го заштитува вашиот телефон од фрејмови.Отпорен на гребење назад школка со заштитни гумени граница,нудат подобра заштита за копчиња, агли и рабови, која одговара на вашиот телефон совршено.Прецизни Cutouts : Затворени точно дизајн, тенок корица вклопува добро на вашиот уред и да се направи тоа лесно да пристапите до сите порти, звучници, полначи и сите Телефонски функции.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста

DEN 1127.76