• Новак
Caczmarek Креативни Прирачник За Паста За Заби Изстискване Дома Гмечи Паста За Заби Clip-За Бања Производи Лицето Чистење Изстискване

Caczmarek Креативни Прирачник За Паста За Заби Изстискване Дома Гмечи Паста За Заби Clip-За Бања Производи

DEN 90.96

Достапност
Достапно за нарачка

1.Се намалува отпадот и лесен за употреба. 2.Повеќе од едноставна "алатка".Тоа е создаден со користење на најдобрите квалитетни материјали и се употребува на естетски дизајн. 3.Помага да се постигне neater бања контра и да се намали кластер. 1.Се намалува отпадот и лесно да се use2.Повеќе од едноставна "алатка".Тоа е создаден со користење на најдобрите квалитетни материјали и се употребува на естетски дизајн.3.Помага да се постигне neater бања контра и да се намали cluster Description : 1.Лесен за носење, Моден изглед.2.Не само со цел да се елиминира паста за заби отпад, што е околу организација на вашиот тоалет.3.Тоа, исто така, претставува вашиот живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста

DEN 1127.76