• Новак
Fujimi 1/24 Скала 17inch R33 GT-R Вистински Тркала - Пластични Модел за Градење Комплет # 193182

Fujimi 1/24 Скала 17inch R33 GT-R Вистински Тркала - Пластични Модел за Градење Комплет 193182

DEN 522.48

Достапност
Достапно за нарачка

Овој модел комплет може да бара собранието и сликарство.Цемент, алатки и боја не се вклучени.Содржи мали делови, се препорачува за возраст од 14 & up.Вештина ниво 3. ОВА НЕ Е ИГРАЧКА.Висок квалитет decals вклучени за дополнителни детали и реализам.Многу детални.Делови се пластични текстура за да личат на други материјали.Што може да се види собранието инструкции и сликарство шема вклучени.Овој објект бродови за нас директно од Јапонија, што значи сите пакување, промотивни материјали и брошури може да биде во Јапонски само.Fujimi 1/24 Скала 17inch R33 GT-R Вистински Тркала - Пластични Модел за Градење Комплет # 193182 пакувањето содржи сет од пластични джантите и гуми подготвени од страна на компанијата FUJIMI наменета за валоризација на пластични модели на автомобили во 1/24 скала.Пакетот содржи 4 гуми и 4 джантите, изработени од пластични и гумени елементи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста

DEN 1127.76