• Новак
Слика Рамка Трева со Фудбал Облека

Слика Рамка Трева со Фудбал Облека

DEN 1267.20

Достапност
Достапно за нарачка

Слика Рамка Трева со Фудбал Облека.Одличен прилог на вашиот дом или канцеларија.Одличен подарок идеја.Рамка мерки 3 инчи X 3 инчи.Слика дупка мерки од 1,5 инчи X 1.8 инчи.Овој прекрасен фудбал тематските слика рамка е совршен за задржување на слики на вашиот малку фудбалска ѕвезда.Рамка мерки 3 инчи X 3 инчи.Слика дупка мерки од 1,5 инчи X 1.8 инчи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рехабилитација Велосипед Стари лица Горниот и Долниот Екстремитет Обука Вежба Велосипед - Рака и Нога Велосипед

Педали за вршење рака и нога вежби.Индициран за мускулите рехабилитација, физиотерапија апликации, ста�

DEN 1127.76