• Новак
Прво да се Борат Скала 1/72 полски Анти-Авион Пиштол Екипажот - Пластични Модел за Градење Комплет # 057

Прво да се Борат Скала 1/72 полски Анти-Авион Пиштол Екипажот - Пластични Модел за Градење Комплет 057

DEN 381.36

Достапност
Достапно за нарачка

Овој модел комплет може да бара собранието и сликарство.Цемент, алатки и боја не се вклучени.Содржи мали делови, се препорачува за возраст од 14 & up.Вештина ниво 3. ОВА НЕ Е ИГРАЧКА.Decals се вклучени за дополнителни детали и реализам.Многу детални.Делови се пластични текстура за да личат на други материјали.Што може да се види собранието инструкции и сликарство шема вклучени.Прво да се Борат Скала 1/72 полски Анти-Авион Пиштол Екипажот - Пластични Модел за Градење Комплет # 057.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

KDO Работам Грејач База за Пилешко Бојлер - 10 Дијаметар Алуминиумска Плоча Соработка Загрева База Живина Работам

Нови Производи : живина работам загрева база има површински дијаметар од 10", дебелина од 0.8".Неговата пов�

DEN 575.76