• Новак
HBBH Велосипед Велосипед Фитнес Салата за Вежбање Стационарен Велосипед Аеробик Семејство Затворен Вежба Велосипед,Вежбање Велосипеди,Вежбање Велосипеди Стациона

HBBH Велосипед Велосипед Фитнес Салата за Вежбање Стационарен Велосипед Аеробик Семејство Затворен Вежба Велосипед,Вежбање

DEN 540.00

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен-за-користење тензија knob за да се префрлите вежба интензитет, спортски седло дизајн, ергономија, можат да го издржат подолг период на вежбање.Лесно да следи напредокот користејќи LED екрани за внатрешна велосипедизам.Точно нога поставеност е од суштинско значење за било велосипедизмот вежба.Покажете ја вашата растојание, брзина, време на траење и калории, ќе бидете во можност да го видите вашиот резултат, така одржување на мотивација и напредување.Потешки flywheel, на неспокојот на возење!Создаде повеќе сила во текот на еден подолг временски период и да се задржи до датумот.Опис : Лесен-за-користење тензија knob за да се префрлите вежба интензитет, спортски седло дизајн, ергономија, можат да го издржат подолг период на вежбање Лесно да следи напредокот користејќи LED екрани за внатрешна велосипедизам Точни нога поставеност е од суштинско значење за било велосипедизмот вежба Покаже вашиот растојание, брзина, време на траење и калории, ќе бидете во можност да го видите вашиот резултат, така одржување на мотивацијата и темпото потешки flywheel, на неспокојот на возење!Создаде повеќе сила во текот на еден подолг временски период и да се задржи до датумот Параметар : Боја : Црна Материјал : СТП седиште перница, алуминиумски педали, челична рамка Моќ : самогенерирачкиот Отпор : Knob Литургија носител : да Прилагодлива рачка / седиште : да LED дисплеј : растојание, брзина, време на траење, калории Максимално оптоварување : 440lbs / 200kg Собранието е потребно : да Содржи : 1x затворен неподвижна, вежба велосипед 1x хардвер собата 1 X мобилен телефон носителот 1x упатство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

KDO Работам Грејач База за Пилешко Бојлер - 10 Дијаметар Алуминиумска Плоча Соработка Загрева База Живина Работам

Нови Производи : живина работам загрева база има површински дијаметар од 10", дебелина од 0.8".Неговата пов

DEN 575.76