• Новак
ZLYPSW поштенско Сандаче Европски Стил Надвор од Алуминиум Ѕид Пост Кутија Безбедна поштенско Сандаче Letterbox Отворено Ретро Гроздобер поштенски Сандачиња

ZLYPSW поштенско Сандаче Европски Стил Надвор од Алуминиум Ѕид Пост Кутија Безбедна поштенско Сандаче Letterbox

DEN 9006.72

Достапност
Достапно за нарачка

★ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА Планината на ова поле се во ѕидови или врати со леснотија,Со пред-drilled дупки и монтажа за полнење, може да се направи на инсталацијата себе, И ако ви се пресели на нова локација, едноставно се оддели овој ѕид mountable пост кутија за континуирана употреба. ★Грижете се не повеќе ако mail пристигна, без разлика Дали сте на пат или да се зафатени со работа, остатокот се осигура e-mail пораки се во писмото кутија надвор од вашата врата,И во споредба да се има PO box, ќе има постојан пристап во секое време, секој ден. ★ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Поцинкуван панели значи дека вашиот ново поштенско сандаче врата никогаш нема да рѓа или гниење. ★БЕЗБЕДНО и БЕЗБЕДНОСТ : Овој пост кутија со заклучување доаѓа со 2 копчиња.Ќе ги задржи вашите приватни писма се обезбеди од кражба и вандализам.Исто така ги штити вашите e-mail пораки од добивање chewed од страна на кучињата или мачките. ★ЅИД МОНТИРАНИ ПИСМО КУТИЈА : Нашето поштенско сандаче за да може брзо да се соберат со вклучени настава и можете да монтирање на ѕид, што ќе заштедите простор и да биде удобен за вас.Модерната Ѕид Lockable Поштенско Сандаче - Отворено Поцинкуван Лим Копче Со Голем Капацитет - Комерцијални Руралните Дома Декоративни & Office Бизнис Парцела Кутија/14.2x4x12.6inches Name : Mailbox Color : Coffee Product материјал : поцинкуван лим.Димензии : 36x10.5x32cm(Dxšxv)Испорака порт : 31x3cm Package тежина : 3kg.Технологија : Електростатско прскање технологија, великодушни и убава.Карактеристики : Водоотпорен дизајн, безбедно користење, заштита на вашата е-пошта.Применливи простор : погоден за виси во затворени простории или на отворено, голема количина на содржина, за да може да биде пратена весници, курир чанти, итн.Пакет се Вклучени : 1 x отворено mailbox2 x key4 x fixings4 x Gasket Prompt : 1. Производот се зема во вид и можат да имаат благо боја разлика.2. Прирачник за мерење на димензиите може да има некоја грешка од 1 - 2cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MLQ Мултифункционален Ѕид-Монтирани Нерѓосувачки Челик Микробранова печка за Складирање Багажник, Силна носивоста,

Не deductibles или скриени трошоци.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Ви благ

DEN 2817.60

YUMEIGE-Пеглање Одбори Ѕид-Монтирани Пеглање Одбор,Одредување на Ѕид Плоча паѓачкото со Топлина Отпорни Маска,Кревајќи

Намалување на свиткување, што е повеќе стабилен кога правите на работа.Топлина Отпорни Cover The количка за

DEN 724.80

Детали Кралот Езеро Земја 6.5 Инчи Хибрид Бела Полирање Подлога - Многу Густа Пена - Отстранете Светлина Несовршености

Езерото Земја 6.5 Инчи Хибрид Бела Полирање Подлога има многу густа пена, совршен за правење на вашиот по

DEN 454.80

Види Кутија Организатор Перница Случај 24 Слот витрини Со Стакло Врамени Капак Домот Разлика Крои Здрав и Безбеден

➔Те сакам часовници?Check our watch кутија организатор, го види кутија е најдобар начин за чување види случај.

DEN 887.52