• Новак
IndustrialField 20pcs LM3914N-1 LM3914N LM3914 НАТОПИ-18 LED Осветлување Возачи Dot/Бар Екранот Dvr

IndustrialField 20pcs LM3914N-1 LM3914N LM3914 НАТОПИ-18 LED Осветлување Возачи Dot/Бар Екранот Dvr

DEN 888.00

Достапност
Достапно за нарачка

Industrial Field 20pcs LM3914 N-1 LM3914 N LM3914 НАТОПИ-18 LED Осветлување Возачи Dot/Бар Екранот Dvr.Развиените Земји се Проценува Време на Испорака : 7-17 дена(trackable),Други земји се Проценува време на испорака : 8-30 дена.- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $200, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Ако тоа не е доставен во рамките на одредено време, или ако тоа не е на задоволително ниво.Вие само треба да испрати наплата на барање и ние ќе ви вратат во целост.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Industrial Field 20pcs LM3914 N-1 LM3914 N LM3914 НАТОПИ-18 LED Осветлување Возачи Dot/Бар Екранот Dvr.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат